Witamina C dla wzmocnienia organizmu i odporności

Suplementacja witaminą C jest szczególnie polecana w okresie osłabienia organizmu, intensywnej pracy i aktywności, a także przy zwiększonej podatności na infekcje i w sezonie jesienno-zimowym. Pół płaskiej łyżeczki rozpuść w wodzie lub innym chłodnym napoju, nie używaj metalowych przedmiotów do mieszania. Następnie wypij witaminę od razu po przygotowaniu.

MSM siarka organiczna na stawy, skórę i włosy

Siarka pomaga odbudować chrząstkę stawową, ścięgna i więzadła, działa też dobroczynnie na uszkodzone mięśnie i skórę. Ułatwia gojenie ran, wzmacnia włosy i paznokcie gdyż wspomaga produkcję kolagenu. Zalecana jest dla osób uprawiających sport, borykających się z częstymi kontuzjami i problemami w układzie ruchu. Ponadto MSM sprawdzi się przy problemach skórnych jak trądzik i przy nadmiernie wypadających włosach. 1/2 płaskiej łyżeczki proszku wymieszaj z wodą lub sokiem. Spożywaj w trakcie lub po posiłku.

Najlepiej przyswajalna forma magnezu

Cytrynian Magnezu w proszku jest przyjazną dla organizmu i łatwo wchłanianą formą magnezu. 3/4 łyżeczki cytrynianu ( 2g-2,5g cytrynianu) rozpuść w wodzie lub soku. Pij po posiłku.

Magnez delikatny dla żołądka

Jabłczan Magnezu to idealny magnez dla osób którym brakuje energii i dodatkowo mają wrażliwy żołądek. 1 płaską łyżeczkę jabłczanu (3g) wymieszaj z około 100ml wody lub soku. Spożywaj po jedzeniu.

Produkty z przepisów