Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Razem:
0,00 zł

250,00 zł Do darmowej dostawy brakuje:

Przejdź do kasy

X
Adres e-mail

Hasło


 • Dlaczego warto używać drewnianego grzebienia do włosów

  Opublikowany w kategorii  
  Czy wiesz, że drewniane grzebienie są dobre dla włosów? Czesanie włosów jest jednym z najprostszych sposobów, aby nasze włosy były miękkie, lśniące i zdrowe. Akcesoria, których używamy do czesania są równie ważne co samo czesanie. Posiadaczki długich i gęstych włosów w szczególności wiedzą jak ciężko jest czasami poradzić sobie ze splątanymi włosami, zwłaszcza kiedy są mokre.

  Dlaczego warto pić Zieloą Herbatę

  Opublikowany w kategorii  
  Zielona herbata jest najzdrowszym napojem na świecie. Pochodzi z Chin gdzie stosuje się ją od tysięcy lat jako lekarstwo. Jest naładowana przeciwutleniaczami i składnikami odżywczymi. Powodem, dla którego zielona herbata ma więcej korzyści dla zdrowia niż herbata czarna jest sposób jej przetwarzania. Podczas jej obróbki nie stosuje się procesu fermentacji, dzięki czemu zielona herbata zachowuje maksymalną ilość przeciwutleniaczy i polifenoli, któ

  Nawilżający olejek Arganowo-Różany

  Opublikowany w kategorii  
  Lekki olejek, który łatwo się wchłaniania, a skóra jest po nim nawilżona i rozświetlona. Olejek działa przecizmwarszczkowo i rozjaśnia przebarwienia i plamy, idealny dla osób borykających się z pękającymi naczynkami, dla cery dojrzałej, szarej i zmęczonej.

  14 ciekawostek na temat skóry

  Opublikowany w kategorii  
  Nasza skóra to niesamowity i wielozadaniowy narząd. Spełnia wiele czynności ochronnych, zapewnia wewnętrzną homeostazę i reguluję temperaturę ciała. Ale ile naprawdę wiesz o swojej skórze, pomijając fakt, że należy chronić ją przed działaniem promieni UV? Mamy dla Ciebie kilka ciekawych informacji.

  18 zastosowań olejeku z Drzewa Herbacianego

  Opublikowany w kategorii  
  Olejek z drzewa herbacianego wywodzi się z Australii, gdzie Aborygeni używali go jako środka antyseptycznego do leczenia skaleczeń i oparzeń. Dotychczas odkryto w nim ponad 100 różnych składników. Ma bardzo silne właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze. Działa również przeciwbólowo i przeciwświądowo.